Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Parę pytań odnośnie prem i zakupów.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Mam kilka pytań

 

1. Czy jak kupie dwie rzeczy za 500 g1 to dostanę promocoda czy promocody się dostaje jak kupi się jedną rzecz za co najmniej 400 g1.

2. Czy jak kupie bronze premium z payscaf card dostanę XM8 na 30 dni? Tak słyszałem.

3. Co kupić na assualta gdy kupie premium i będę miał do wydania 800 g1?

4. Jak szybko dobić 11 lvl?

5. Czy jak mam ratio 1.72 to jest dobrze?

6. Co najlepiej opłaca się wziąć z promocodów z premki (w tickecie) i co jest do wyboru?

7. Co się opłaca kupić? Premium bronze 30dni i 800 g1, premium bronze 60 dni i 400 g1, premium bronze 90 dni czy może 1200g1?

8. Słyszałem że jak się ma premium można omijać lvle w item shop to prawda?

 

PS Jestem aktywny tylko mało piszę postów

<< czas online prawie 6h i 1 post xD

Edytowane przez wojtekpl7

iluminarix_8_1.png

 

ZBIERAM - !!!

 

Kto może zrobić mi fajną sygne niech mi napisze na PW pls xD

Opublikowano

1. Dostaniesz promocody nie zaleznie na co wydasz, byle zebys wydał :)

 

2. Tak, ale musisz napisac ticketa i sobie wybrać.

 

3. Polecam MP5k, Famasa, M60 (jesli zaopatrzysz się w 5th slot) oraz adrenalina

 

4. Na zombie szybko exp leci. Jesli sie nie boisz to na zombie opk.

 

5. Tak, jest to dobre ratio.

 

6. Myslę że Xm8/Aw50f/Cx4storm

 

7. 30 bronze i 800g1 ponieważ bronze na 30 ci się przyda, a 800g1 mozna fajnie do tego wydac.

 

8. Nie to nie prawda. Omijac lvle możesz tylko kiedy kupujesz cos za G1(na stronce) i to nawet bez premki.

 

 

Pierwsza osoba, w historii MPC Forum.pl która przekroczyła kamień milowy 100d online.


32Aef.png


By Alicexcullen


"So many people will idolise, while their own success is in their reach... Don't forget, you're able to design your own universe."

Opublikowano

Aha czyli jak chce dostać XM8 to muszę napisać ticketa czy od razu przyślą?

iluminarix_8_1.png

 

ZBIERAM - !!!

 

Kto może zrobić mi fajną sygne niech mi napisze na PW pls xD

Opublikowano

Aha dzięki. Jeszcze bym prosił o wzór takiego ticketa. Chodzi mi o to żeby napisać że kupiłem premuim z payscaf card i chcę XM8.

iluminarix_8_1.png

 

ZBIERAM - !!!

 

Kto może zrobić mi fajną sygne niech mi napisze na PW pls xD

Opublikowano

Dzięki masz plusa xD

iluminarix_8_1.png

 

ZBIERAM - !!!

 

Kto może zrobić mi fajną sygne niech mi napisze na PW pls xD

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...